משלוחים ואספקת מוצרים

אספקת המוצרים

 1. החנות תדאג לאספקת המוצר שהוזמן באתר לכתובת כפי שהוקלדה על ידי הלקוח בדף ההרשמה , תוך המועד הנקוב בסעיף המשלוח מטה ו/או בעמוד הראשי של האתר ו/או בדף המכירה של המוצר, אלא אם צויין מפורשות אחרת ולאחר אישור של אמצעי התשלום המקובלים בחנות על העסקה.
 2. החנות ו/או הספקים לא יהיו אחראים לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:
 3. כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חירום ונזקי טבע.
 4. שביתה אצל החברות להובלת המוצרים.
 5. זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שאלה מצויינים באתר כוללים רק ימי עסקים קרי, יום א-ה לא כולל שישי שבת , ערבי חג וימי חג.
 6. מועד האספקה האפשרי לבחירה הינו בכפוף לרשימת המועדים האפשריים כמפורט לעיל.
 7. “ביוהילינג” תשתדל לספק את כל המוצרים בהזמנה, אולם לא תמיד יהיו כל המוצרים זמינים לביצוע משלוח בזמן סביר. לכן, “ביוהילינג” אינה מתחייבת לספק את כל המוצרים בהזמנה בין אם צוין כי הם במלאי ובין אם לאו וללקוח לא תהיינה טענות כלשהן כלפי “ביוהילינג” בגין אי אספקת מוצר כלשהו מההזמנה. “ביוהילינג” תספק ללקוח רק את המוצרים שנמצאים במלאי החנות המספקת בעת הכנת המשלוח.

טיפול בהזמנה

כל ההזמנות מטופלות ונשלחות בימי עסקים (ראשון עד חמישי), הזמנות שנקלטות במערכת עד השעה 12 בצהריים מטופלות באותו יום עסקים, כל הזמנה שנקלטה במערכת לאחר השעה 12 בצהריים תטופל ביום העסקים העוקב. הזמנות שיקלטו בימים שישי או שבת ו/או חגים וערבי חגים יטופלו ביום העסקים העוקב הראשון.

משלוח

 • משלוח עם שליח עד הבית / למקום העבודה/איסוף עצמי (בתיאום מראש).
 • אספקת מוצרים על ידי חלוקת משלוחים הינה לכלל יישובי ישראל.
 • משלוח עם שליח עד הבית בתוך 3-5 ימי עסקים לכל הארץ, לישובים כפריים ומרוחקים (מאיזור המרכז) עד 7 ימי עסקים  (מיום בו טופלה ההזמנה)  -עלות: מפורטת בעמוד הקופה.
 • איסוף עצמי (בתיאום מראש) – עלות: ללא עלות – חינם
  איסוף עצמי בתיאום מראש מכתובת מבוא הרכס 20, הר אדר – לתיאום יש ליצר קשר בטלפון 0779924292
 • האתר לא ישא באחריות לעיכוב ו/או איחור בשילוח שמבוצע ע”י צד ג’ אשר מושפע מכוח עליון ו/או שביתות ו/או השבתות ו/או אי מענה מצד הלקוח לתיאום המשלוח

דמי משלוח

 1. דמי המשלוח הם מסוג משלוח עם שליח עד פתח הבית, המשלוח ייבחר בעמוד הקופה, שם ימצא מחיר ליד כל סוג משלוח, מחיר זה יתווסף לסכום הסופי לתשלום.
 2. במכירה בתשלומים רשאית החנות ו/או הספק לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון.

כל שאלה או בירור לגבי המוצרים המוצגים באתר לרבות מידע על שימוש נכון במוצר ולפרטים ובירורים באשר לחנות ופעילותה , ניתן לפנות אל:

טלפון:___077-992-4292___

כתובת: ___ביוהילינג לייף בע”מ – מבוא הרכס 20 הר אדר___

דוא”ל (E-Mail): [email protected]____