כתב ויתור

כתב ויתור – ביוהילינג לייף בע”מ ח.פ 516818242 (להלן: “החברה”)
כתב הויתור הינו חלק בלתי נפרד מתקנון החברה.

חברת ביוהילינג לייף בע”מ הינה משווקת עצמאית של מוצרי חברות שונות הכוללות את אך לא רק:
TESLA BIOHEALING INC
EESYSTEM INC
BIO-WELL INC
PRIFE INTERNATIONAL
HALO SYSTEMS INC

חברת ביוהילינג לייף בע”מ  אינה מספקת ייעוץ רפואי. המוצרים אותם משווקת החברה אינם מוצרים/מכשירים רפואיים ואינם מיועדים להחליף טיפול של רופאים מקצועיים, לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע כל מחלה או מצב רפואי.
בכל בעיה רפואית שיש לכם יש להתייעץ עם הרופא שלכם, מומחי הרפואה בקופות החולים, בבתי החולים או בביטוח הרפואי שלכם.

סיכון בלתי צפוי
השימוש במכשירים המשווקים ע”י חברת ביוהילינג לייף בע”מ עשוי להיות כרוך בשינויים בבריאותכם הצפויים להיות חיוביים מאוד. יחד עם זאת, ייתכנו סיכונים בלתי צפויים.
אתם נדרשים ומתבקשים לעקוב אחר מצב בריאותכם ולגשת לרופא שלכם לעזרה אם תידרש.

שחרור אחריות
בעת רכישת מוצר/מוצרים/שירותים המשווקים ע”י חברת ביוהילינג לייף בע”מ, הנכם מצהירים כי קראתם על אופי ואופן השימוש הרלוונטי לכל מוצר/שירות, על היתרונות והסיכון הפוטנציאלי והסכמתם להשתמש במוצרים בשיקול דעתכם ועל דעת עצמכם בלבד מתוך הבנה שעשויים להיות סיכונים בלתי צפויים ואתם משחררים את חברת ביוהילינג לייף בע”מ, בעליה, מנהליה עובדיה ספקיה וכל גוף הקשור בהתקשרות כזו או אחרת עם החברה מכל אחריות הנוגעות לפגיעה, פציעות, אי נוחות או תסמינים בריאותיים קצרי טווח ו/או בלתי הפיכים שאתם או האדם עבורו אתם עשויים לרכוש את המוצרים, עשויים לחוות במהלך או לאחר השימוש במוצרי המשווקים ע”י החברה.

כל המידע באתר המתייחס למוצרים ו/או לשירותים המוצעים באתר החברה מבוססים על מידע ציבורי המיועד להפצה שמפרסמות החברות/היצרניות ו/או מידע שהועבר אל חברת ביוהילינג לייף בע”מ באופן ישיר או עקיף.

חברת ביוהילינג לייף בע”מ אינה תומכת ואינה נושאת באחריות לתוכן או לחומרים אחרים שפורסמו או יתפרסמו ברשת האינטרנט, במדיה חברתית מפה לאוזן המקושרים לאתרים ו/או למוצרים של החברות השונות המשווקות ע”י חברת ביוהילינג לייף בע”מ

ברכישת מוצרים המשווקים ע”י חברת ביוהילינג לייף בע”מ אתם מסכימים לתנאים וההגבלות המפורטים בדף זה.

ט.ל.ח